سوالات متداول طراحی سایت

برای سفارش طراحی سایت از کجا باید شروع کنم؟

اگر تا به حال وب سایتی نداشته و برای اولین بار است که میخواهید وب سایت خود را راه اندازی کنید در مرحله اول شما می بایست فضای هاست و دامنه خود رو اجاره و ثبت کنید.

دامنه :  همان آدرس وب سایت است که بر اساس برند کسب و کار شما تعیین و ثبت می گردد. (بصورت سالانه اجاره و تمدید می گردد)

هاست : فضای مورد نیاز جهت ذخیره وب سایت می باشد که با استفاده از IP سرور معرفی شده هنگام ثبت نام، به دامنه ثبت شده متصل می گردد. (بصورت سالانه اجاره و تمدید می گردد)

پس از آنکه دامنه و هاست خود را سفارش دادین در مرحله بعد شما می بایست ساختار مورد نظر خود را از میان الگوهای ارسالی انتخاب نمایید که این مرحله، در راستای مشخص نمودن سلیقه کارفرما صورت می گیرد.

از این قسمت به بعد، فرایند طراحی سایت آغاز خواهد شد و باید تمام اطلاعات مربوط به کسب و کار آماده بوده و در اختیار شرکت وی دیجی مارکتینگ قرار گیرد.

اطلاعات مورد نیاز اولیه جهت راه اندازی وب سایت چیست؟

وگو با کیفیت بالا بصورت فایل PNG
• مشخص نمودن خدمات و محصولات به همراه توضیحات مربوط به هر خدمت/محصول و همچنین تصاویر با کیفیت برای هر کدام ( معرفی محصولات و توضیحات در یک فایل word قرار گیرد و به همراه فایل زیپ شده تصاویر برای شرکت وی دیجی مارکتینگ ارسال گردد)
• توضیحات مربوط به معرفی کسب و کار و اعضا کسب و کار
• اطلاعات تماس با ما شامل آدرس، تلفن و نفشه محل کسب و کار بر روی گوگل مپ

من یک وب سایت شرکتی می خواهم که محصولاتم رو معرفی کنم. می تونید برام طراحی کنید؟

وب سایت شرکتی، پلن اول طراحی سایت کامل ما می باشد. برای این منظور شما می توانید با این پلن شروع به کار کرده و در صورتی که صفحه بیشتری نیاز به طراحی داشته باشید با پرداخت هزینه جدا گانه بابت هر صفحه، آنرا سفارش دهید.

من یک وب سایت فروشگاهی نیاز دارم. چطور می تونم سفارش بدم؟

برای سفارش طراحی وب سایت فروشگاهی کافیست نوع محصولات و تعداد آن مشخص شود. سپس علاوه بر اطلاعات مورد نیاز اولیه که در بخش قبل به آن اشاره گردیده شد، اطلاعات مربوط به هر محصول شامل :

  • اسم محصول
  • نوع دسته بندی محصول
  • قیمت محصول
  • خصوصیت های محصول شامل (سایز های مختلف موجود همچون s – l – m و یا رنگ های متفاوت موجود برای هر محصول)
  • توضیحات مربوط به هر محصول
  • دسته بندی کلیه محصولات

سفارش وب سایت های فروشگاهی با توجه به ظرفیت فروش در Level ها مختلفی طراحی می گردد. به عنوان مثال یک فروشگاه با تعداد زیر 10 محصول مسلماً با فروشگاهی که 100 محصول و یا حتی بیشتر قرار است که داشته باشد متفاوت می باشد.

در این راستا، قیمت گذاری برای یک فروشگاه اینترنتی به المان های مختلفی همچون موردی که اشاره گردیده شد بستگی دارد اما قیمت اعلام شده بر اساس یک فروشگاه کوچک در نظر گرفته شده با تعداد محصول محدود.

نکته در زمینه فروشگاه اینترنتی

با توجه به توضیحات ارائه شده در زمینه طراحی فروشگاه اینترنتی، یکی از مواردی که روی قیمت نهایی آن تاثیر گذار است، بحث طراحی ساختار دیتابیس وب سایت می باشد.

با توجه به ظرفیت یک فروشگاه اینترنتی، وب سایت باید قابلیت میزبانی از تعداد محصولات و همچنین تعداد زیاد بازدید کنندگان را داشته باشد و به نوعی، فنداسیون پایگاه داده وب سایت می بایست از ابتدا درست و اصولی طراحی گردد.

با توجه به این نکته، طراحی دیتابیس یک وب سایت فروشگاهی بر اساس نوع فروشگاه متفاوت می باشد. از اینرو، قیمت نهایی آن نیز متفاوت خواهد بود که بر اساس نیاز کارفرما و مواردی که مد نظر ایشان است مشخص می گردد.

آیا شما می توانید برای من هاست و دامنه وب سایتم رو خریداری و مدیریت کنید؟

بله. علاوه بر خدمات طراحی وب سایت، خدمات هاست و ثبت دامنه برای اون دسته از مشتریانی که خواهان هاست باشند ارائه می گردد و هزینه آن بصورت جداگانه دریافت می گردد.

هزینه سالانه هاست وب سایت

جهت وب سایت های شرکتی، به ازای هر 1 سال، مبلغ 200 هزار تومان به مبلغ تعرفه طراحی سایت اضافه می گردد.

پشتیبانی آنلاین
ارسال پیام در تلگرام
ارسال پیام در واتس آپ
بازگشت به بالا